HAKKIMIZDA

100 yılı aşkın süredir Japonya’nın en önemli oksijenli kesme makinaları ve ekipmanları imalatçılarından olan TANAKA (1917), yine en kapsamlı kaynak makinaları ve ekipmanları imalatçılarından HYTRONIC ve bu markalarla beraber dünyada kaynak, oksijenli-plazma kesme ve gaz ekipmanları sektörlerinin önemli imalatçılarından GENSTARTECH, NISAICO, IAWATA ile beraber JEPSON, KAWASAKI, BLACK&DECKER gibi birçok dünyaca tanınmış markalı ürünlerin Türkiye ithalatçısı olan firmamız bu markaların servis hizmetlerini de yıllardır kapsamlı olarak sunmaktadır.

Firmamızda kalite bilinci daima ön planda tutulup, bu bağlamda teknolojik yenilikler yakından takip edilmektedir. İthal etmiş olduğumuz ürünleri zamanında, yüksek kaliteli olarak ve bununla beraber kapsamlı ve hızlı servis hizmetiyle müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir. Müşteri memnuniyeti çalışma sistemimizde en ön planda yer almaktadır. Firmamız, standart ürünler ile beraber müşteri taleplerine göre farklı ve ilave tasarım ve çözümleri de teknik personelimiz desteği ile sunmaktadır. Bu tasarım ve çözümler uygulamalı olarak da müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Firmamız yüksek kaliteli ürünleri ve eğitimli personel gücüyle, ülkemizdeki pek çok endüstriyel tesiste, çözüm ve uygulamalara imza atmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerini, insan sağlığı ve çevre duyarlılığını gözeterek, tüm personelin katkısı ile sistemimizi sürekli iyileştirerek çözmek ve yeni teknolojileri takip ederek en yüksek kalite/fiyat oranı ile müşterilerimize sunmak.